MİLAS BODRUM HAVALİMANI TRANSFER

Ege Bölgesindeki en yoğun havalimanları arasında yer alan Milas-Bodrum Havalimanı 1997 yılında hizmete açılmış olup günümüzdeki halini 2012 yılında yapılan yenileme sonrasında almıştır. Tüm bu yoğunluğu rahatlıkla kaldırabilecek iç ve dış hatlar terminallerine sahip uluslararası havalimanının Milas'a uzaklığı 18 km, Muğla'ya uzaklığı 75 km, Bodrum şehir merkezine uzaklığı ise yaklaşık 35 km'dir.

Milas Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Belediye Otobüsü

Her ne kadar “Bodrum” diye anılsa da Milas ilçesi sınırlarında yer alan havalimanının gerçek adı “Milas – Bodrum Havalimanı”dır. Geçtiğimiz yıl Muğla ilinin büyükşehir belediyesi olmasıyla Milas Bodrum Havalimanı’ndan şehir merkezine karşılıklı hareket eden belediye otobüsleri hizmete girdi. İç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında yer alan duraklardan kalkan otobüs, Muğla il merkezindeki Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine ulaşmanızı sağlıyor.

Yolcu Servisleri

Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu şirketlerinin yolcularına ücretsiz olarak sunduğu servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air şirketlerinin sunduğu bu hizmetten sadece Havalimanı – Bodrum Otogar hattını kullananlar faydalanabiliyor.

Havaş, yolculuk saatlerini uçakların inişinin hemen ardından kalkan servislere göre ayarlıyor.

Taksi

Havalimanında bulunan Bodrum Airport Taksi’nin ilçe, belde ve turistik noktalara özel olarak belirlediği fiyatları var. Tabii ki pazarlık hakkınız burada da mevcut.

Kemp Turizm olarak Şehirlerarası şoförlü araç kiralama hizmetimizde bir çok ilde olduğu gibi Bodrum'da da vermekteyiz

Bodrum Havalimanı Transferlerimiz ve Bodrumda Şoförlü Araç Kiralama hizmetlerimiz için Kemp Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Vip Transfer Hizmeti

tursab-dds-13077.png