GAZİANTEP HAVALİMANI TRANSFER

1976 yılında hizmete açılan Gaziantep Havaalanı seneler içerisinde gelişme göstererek 1993 yılında yurt dışı seferler düzenlemeye başlamış ve böylelikle hem iç hatlar hem de dış hatlar ile yolcu taşımacılığı yapmakta olan bir havaalanı olma özelliğine sahip olmuştur.

Bu süreçten sonra da gelişme konusunda hız kesmeden yenilikler yapmaya devam eden Gaziantep Havaalanı 2006 yılında hizmete soktuğu yeni iç – dış hatlar terminali ile senelik 4 milyon yolcu ağırlama kapasitesine sahip olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet kalitesi belgelendirilmiş olan bir havaalanı olma özelliğine sahip olan Gaziantep Havaalanı gelişme göstermeye devam ederek gelecek yıllarda çok daha iyi hizmet kalitesine ulaşarak hizmet vermeye devam edecektir.

Havaalanı içerisinde yer alan 400 araç kapasiteli bir otopark da yolcu ve yolcu karşılayacak kimselerin hizmetine sunularak havaalanı ve etrafında karışıklıklar olmasının önüne geçilmiştir. İçerisinde yolcuların vakit geçirebileceği alanlar da bulunduran Gaziantep Havaalanı bulunduğu bölgede oldukça büyük öneme sahip olarak 7/24 seferler düzenlemekte ve bu seferler ile hizmet sunmakta olan bir havaalanı olarak bilinmektedir.

Gaziantep Havalimanı Nerede?

• Şehir merkezine 20 Km uzaklıkta.

• Şehir merkezine ortalama 35 Dk sürmektedir..

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! KEMP TURİZM önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Gaziantep şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Gaziantep Şoförlü Araç Kiralama hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Vip Transfer Hizmeti

tursab-dds-13077.png