KONYA HAVALİMANI TRANSFER

Konya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Konya’nın şehirlerarası hizmet veren orta büyüklükteki havalimanı, hem askeri hem sivil kategoride bir havalimanı olup Selçuklu ilçesinde bulunuyor. 2000 yılı itibariyle sivil hava trafiğine açılan Konya Havalimanı’na, şehir merkezinden ve otogardan ulaşımı sağlayan çeşitli alternatifler mevcut. Aynı şekilde havalimanından şehir merkezine de ulaşım alternatifleri bulabileceğiniz Konya Havalimanı terminalinde çok sayıda hizmetten faydalanabilirsiniz.

Selçuklu ilçesinde bulunan Konya Havalimanı’ndan şehrin merkezine, Havaş, taksi ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Kemp Turizm olarak Şehirlerarası şoförlü araç kiralama hizmetimizde bir çok ilde olduğu gibİ Trabzon da vermekteyiz

Trabzon Havalimanı Transferlerimiz ve Trabzon Şoförlü Araç Kiralama hizmetlerimiz için Kemp Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Havaş

Konya Havalimanı’ndan şehrin merkezine ulaşımınızı Havaş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz. Taksiye kıyasla daha ekonomik bir alternatif olan Havaş otobüsleri ile yaklaşık 30 dakika süren konforlu bir yolculuğun ardından kendinizi şehrin merkezinde bulabilirsiniz.

Havaş otobüsleri, havalimanına uçağın inmesinden 25 dakika sonra kalkış yapıyor ve sırayla Otogar, Aydınlıkevler, Kulesite, Sille Kavşağı, Belediye, Alaaddin, Zafer, Duar, Anıt güzergahından geçiyor.

Havalimanı Bilgileri

Konya Havalimanı’nda, İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalleri tek bina içerisinde hizmet veriyor. Terminal içerisinde, 1 tane banka ATM’sinin yanı sıra, araç kiralama firma ofisleri, bekleme süresince vakit geçirebileceğiniz üç farklı cafe ve dört tane satış mahalli bulunuyor.

İki pisti bulunan ve orta kapasiteli bir otoparka sahip olan Konya Havalimanı, aynı zamanda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından 2015 yılında “Yeşil Kuruluş” unvanı verilen havalimanları arasında yer alıyor.

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Vip Transfer Hizmeti

tursab-dds-13077.png