Ara
  • kemptur.com

Ekonomi ve Konfor : Şoförlü Mercedes Vito Kiralama Hakkında Herşey !

En son güncellendiği tarih: 19 Kas 2019

Filomuzun en çok tercih edilen aracı ve bu araçla verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bir yazı hazırlamak istedik.

Mercedes Vito günlük işleyişimizde en çok tercih edilen aracımız.

Havalimanı Transferlerimizin neredeyse %90'ı bu araç segmentinde yapılıyor.


Kemp Turizm olarak Şoförlü araç kiralamalarda ve Havalimanı transferlerimizde filomuzda en fazla yer verdiğimiz araç Vito.


Genel özelliklerine baktığımızda, şirket olarak tercih ettiğimiz tek renk Siyah.

Arka Kısımda ise karşılıklı 6 Kişilik Deri koltuklar bulunmakta.Vitolar geniş iç hacmi, 8 Yolcu kapasitesi ile kalabalık seyahatlerde tartışmasız en büyük alternatif. Tatile çıkarken yada seyahat ederken bu yüzden tercih ediyoruz. Bu gün neredeyse Tatile çıkan 4 Kişilik bir ailenin klasik sedan bir taksiye sığması neredeyse imkansızken Mercedes Vitoya rahat bir şekilde sığabiliyor.İç dizaynında farklı seçenekleriyle en önemli misafirlerinize prestijli bir taşıma deneyimi sunabilirsiniz.


Kemp Turizm olarak şoförlü araç kiralama hizmetimizde araç konforunun yanı sıra bizce en önemli diğer unsurda sürücülerimiz.


Sürücü kadromuzu oluştururken çok itina gösteriyor ve özenle seçme yerleştirme yapıyoruz. Trafikte sakin, kurallara uyan ve nazik ekip arkadaşları ile çalışmak birinci önceliğimiz.

Yabancı müşterilere çoğunlukta hizmet verdiğimiz için Sürücülerimizin işlerini yapabilecek kadar İngilizce bilmesine de ayrıca dikkat ediyoruz.#kemptur #şoförlüaraçkiralama #mercedesvito #vitokiralama #transferşirketi #yenihavalimanıtransfer #havalimanıtransfer #istanbulairporttransfer

49 görüntüleme0 yorum
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Vip Transfer Hizmeti

tursab-dds-13077.png