Ara
  • kemptur.com

Kartalkaya Ve Bolu


Serin çam kokusu ve eşsiz göl manzarasıyla Bolu, gerçek bir doğa harikası. Göl manzaralarının yanı sıra aşçılarıyla da ünlü memleketin saymakla bitmeyen birçok geleneksel lezzeti var. Bolulu-Mengenli ustaları Topkapı sarayı'na getiren ilk padişah I.Ahmed'den sonra imparatorluğun damak tadı onlardan sorulur olmuş.Bolulu, Mengenli, Kıbrısçıklı lezzet üstatlarının saraya aşçı yetiştirme geleneği bugünün okullarının da temelini oluşturuyor. Türkiye'nin ilk Aşçılık Yüksek Okulu'nun Mengen'de kurulması bu yüzden.


Bolu gezilerinizde Kemptur'dan tahsis edeceğiniz size özel araçlarla güvenle yapacağınız yolculuklarda ; sizinle belirleyeceğimiz lezzet duraklarında keyifle yemeklerinizi yiyip, güvenle dönüş seyahatlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kartalkaya ise ,kayak merkezleri ve yol üzerinde bulunan şirin otelleri ile ideal bir haftasonu tatiti için sık sık tercih ediliyor. Özellikle İstanbul'lu kayak severler için İstanbul'a yakınlığı sayesinde tercih sebebi. Bolu kent merkezine uzaklığı 38 km. Uludağ'dan sonra Türkiye'nin en popüler kayak merkezi. Köroğlu Milli Parkının içinde bulunan pistin uzunluğu 20 km yi buluyor.

Bolu'ya 32 km uzaklıktaki Abant gölü ve çevresi, günübirlik gelenlere piknik için nefis bir alana sahip. Abant'tan 18 km uzaklıktaki Mudurnu ,tarihi evleri,Mudurnu Deresi ve tarihi eserleriyle inanılmaz bir tarih parçası.

#Bolu #Boluaraçkiralama #Boluvipşoförlüaraç #Boluotobüs #boluotobüskiralama #kartalkayaotelulaşımı #kartalkayaaraçkiralama #kartalkayaotobüs #kartalkayaulaşımyemek #Bolupiknik #abantgölüpiknik #Mudurnu #Mudurnuderesi #MudurnutarihiEvleriUlaşım #AbantgölüAraçKiralama #Abantturuotobüskiralama #Piknik #BoluAbantMudurnuTuru #yedigöllertur #yedigöllerotobüs #yedigölleraraçkiralama #yedigöllerulaşımhizmeti

13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Vip Transfer Hizmeti

tursab-dds-13077.png