Ara
  • kemptur.com

Kemptur'u Neden Seçmeliyim?Kemptur Taşımacılık ve Organizasyon Limited Şirketi dinamik, çözüm odaklı, yenilikçi,takım ruhu ile çalışan bireylerden oluşmaktadır.

Kendi alanlarında senelerdir hizmet veren sektörde tanınan , güvenilen kişilerden oluşmuştur.

Taşımacılık sektöründe hizmetlerimiz de önceliklerimiz ,seyahatinizi sorunsuz bir şekilde sağlamak, sizi güvenilir kişiler ile güvenli bir şekilde seyahat ettirmektir. Araçlarınız rezervasyonunuz ile belirlenir ve sizlere özel mesaj ile seyahatinizin tüm detayları (alınış yeri,saat, şoför bilgisi, şoför cep numarası,araç plakası) bildirilir.

Günümüz trafik yoğunluğundan dolayı bir sorun olmaması açısından size uygun rota belirlenir. Araçlarımız temiz, donanımlıdır. Kullanılan araçlar düzenli olarak ekiplerimiz tarafından denetlenir.

Sizi sizden daha çok düşünüyoruz! Araçlarımızı kullanan , firmamızı seçen 1 kişide bizim için önemlidir 100 kişide. İster bireysel 1 kişilik seyahat olsun , ister 450 kişilik otobüs ile seyahat eden kurumsal gruplarımız olsun , herkesin araçlarımızdan inerken mutlu görebilmek firmamızın en büyük motivasyon kaynağı.

Teşekkür telefonlarınızla motive oluyoruz; Türkiye'de birçok ilde sağladığımız hizmetlerimizde sizden gelen teşekkür telefonları bizim için büyük bir gurur. Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye , güvene teşekkür ederiz.

Söz veriyoruz : Firmamıza gösterdiğiniz güveni korumak için tüm çabamızla aynı heyecan ve titizlikle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Organizasyon : Bayi Toplantıları, Ürün Tanıtımı ve Lansman ToplantılarıBasın ToplantılarıEğitim SeminerleriKongre ve KonferanslarÖzel Davetler ve Temalı GecelerTemel Atma ve Açılış TörenleriÇalışanlara ve Müşterilere Yönelik Motivasyon EtkinlikleriTakım Çalışması Aktiviteleri

Şirket Piknikleri , Sportif Organizasyonlar , Canlı Müzik ve Gala Yemekleri , Mezuniyet Törenleri, Şehirdışı konaklama-seyahat-etkinlik hizmetlerini firmamızdan alan tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Kemptur Çalışanları


15 görüntüleme
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

KEMP TURİZM TAŞIMACILIK ORGANİZASYON LTD ŞTİ

Telefon : 0 (216) 684 00 10

Web  : http://www.kemptur.com    -  Mail  : info@kemptur.com

Yenişehir Mah. Sümbül Sok. Sweetlife Center 6-2-3 

Pendik – İstanbul

Şoförlü Araç Kiralama

Havalimanı Transfer

Havalimanı Karşılama

Personel Servis Hizmeti

Vip Transfer Hizmeti