Ara
  • kemptur.com

Havalimanı Misafir Karşılama Hizmeti

Havayolu taşımacılığı dünyada ve ülkemizde gün geçtikçe yaygınlaşmakta. Ancak şehirleşme hızına baktığımızda geri kalan havayolu taşımacılığı bu sebeple yapılan terminallerin merkezi noktalara olan uzaklığı sebebiyle toplu taşımacılığa henüz çok uygun değil. Üstelik uçuş saatleri ve havaliamnında olmanız gereken süreyide göz önünde bulundurduğumuzda Örneğin; sabah 07:00 gibi uçağı olan bir yolcunun iç hatlar uçacaksa 06:00 da alanda olması ve bunun içinde evinden 05:00 gibi erken bir saatde çıkması gibi.

Bu saatlerde toplu taşıma ile alana ulaşmanın güçlüğü olduğunda devreye taksiler ve özel ulaşım çözümleri girmekte.


Havalimanlarına ulaşmak için transfer hizmeti organize etmek ve planlı bir şekilde adresinize özel araç çağırmak bir çok şirketin ve artık bir çoğumuzun tercih ettiği bir yöntem haline geliyor.


Şoförlü araç kiraladığınızda bu artık işinizi şansa bırakmadığınız yada misafirlerinizin ulaşımında bir sorun yaşanmasını istemediğiniz noktada devreye giren en akıllıca çözüm.


İstanbul'da hizmete açılan yeni havalimanı şuan ulaşım için biraz daha sorunlu duruyor.

Servis şirketleri de şehir içi lokasyonlara uzaklığından dolayı tam anlamıyla adapte olmaya çalışıyor.


Havalimanı Karşılama hizmeti ise şirketlerin misafirlerini araçlarıyla buluşturmanın en önemli yolu olarak kullanılıyor.

Bagaj alma bölümünden sonra terminale ilk girişte, İsim ve Logoyla karşılama hizmeti almak ülkemize gelen yabancı misafirlerin işlerini kolaylaştırıyor.

2 görüntüleme0 yorum
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Vip Transfer Hizmeti

tursab-dds-13077.png