Ara
  • kemptur.com

İstanbul Havalimanı Misafir Karşılamada Yeni Dönem

İstanbul Havalimanında Acentaların yada şoförlerin isim pankartıyla karşılama yapması yasaklandı. Yeni uygulamada İGA oluşturduğu Meeting Loung'a misafirleri yönlendirme kararı aldı.


İstanbul Havalimanı Mülki İdare Amiri İsmail Şanlı, turistlerin aktarılması ve transferinde en önemli misyonunun havalimanlarına düştüğünü, İstanbul Havalimanı'nda daha modern ve misafir odaklı bir merkez inşa etmeye ihtiyaç olduğunu söyledi. Yolcuların terminal çıkışında kargaşayla karşılaşmamaları için "buluşma salonlarını" hizmete aldıklarını kaydeden Şanlı, şunları söyledi: "Buraya gelen kişi karşıdan kimi beklediğini bilmiş olacak. Yolcu ismi belirttiğinde misafiriyle buluşup yoluna devam edecek. Böylece müşteri geldiğinde 'Beni kim, nerede karşılayacak?' gibi tedirginlikleri de bir nebze yok etmiş bulunuyoruz."


31 Mart tarihine kadar İGA acentalardan bu hizmet için herhangi bir ücret almayacak. Daha sonrasında misafir başına 4 euro hizmet bedeli alacağı ise konuşulan bilgiler arasında yer alıyor.


TURSAB' da konuyu yakından takip edenler arasında. Havalimanında işleyiş ile ilgili bilgiler toplamaya devam ediliyor.


İstanbul Havalimanı özellikle transfer şirketleri ve acentalar için oldukça kritik bir noktada yer alıyor çünkü hizmetlerin %70'i İstanbul Havalimanında geçiyor.


Kemp Turizm olarak karşılama ekibimiz şuan İGA nın oluşturduğu bekleme alanına gelen misafirleri alıp araçlarına kadar eşlik ediyor.


Sabiha Gökçen Havalimanı Misafir Karşılama uygulamasında ise henüz bir değişiklik yapılmadı.4 görüntüleme0 yorum
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Vip Transfer Hizmeti

tursab-dds-13077.png